O mně


Ahoj!

Pro Vás, kteří jste zde poprvé, bych se ráda představila. Jmenuji se Dita, je mi 30 let a pocházím z jižních Čech.

Někteří z Vás mě mohou znát z mého předešlého blogu s názvem Chickwithkick, na kterém jsem působila zatím nejdelší dobu- od května 2013 do července 2015 a prostřednictvím tohoto blogu získala neuvěřitelných 485 čtenářů.

Tento blog však nebyl mou prvotinou. V internetovém světe se pohybuji již od mých středoškolských let, kdy jsem si vytvořila své úplně první webové stránky pomocí html kódu v poznámkovém blogu- má první stránka byla věnována mému rodnému městu. Svoji hatmatilku jsem poté zdokonalila na další internetové stránce, také vytvořené v poznámkovém blogu, ve které jsem poukazovala na moji tehdejší zálibu- pletení náramků přátelství (webovka stále žije zde http://ditynaramky.xf.cz/). Od této stránky se mé další krůčky přesměrovaly na blogování. Začala jsem zde na bloggeru, kdy jsem si na krátkou dobu založila pár různých blogů, poslední z nich nesl stejný název, který jsem poté použila na platformě wordpressu.

Jak už to však ale v životě bývá, něco končí a něco začíná, a tak i můj blog Chickwithkick dospěl již do svého konce. Důvod ukončení působení na wordpressu byl celkem prostý- zatoužila jsem po změně. Již delší dobu jsem chtěla změnit název svého blogu na něco jednoduššího, univerzálního, prostě na něco, co bych mohla používat dlouhodoběji. Chickwithkick mi prostě najednou začal připadat nevhodný. A dále, po čem jsem opět zatoužila, bylo blogování na bloggeru s cílem předejít stereotypu a naučit se na internetu zase něco nového.

Věřím, že pokud jste měli rádi můj předešlý blog, cestu k tomuto si také najdete. Však obsah jsem sem skoro komplet přemístila ;-) .

Žádné komentáře:

Okomentovat

Děkuji za Váš komentář! :-)